Категорії
Наша команда

Гравчині та тренери клубу зробили медичне обстеження

Гравчині та тренери МСК «Сумчанка» зробили ПЛР-тестування у медичному центрі «Діагностика здоров’я». Дівчата дотримуються заходів безпеки рекомендовані МОЗ України та Міністерством молоді та спорту України. Завдяки діагностичному центру гравчині клубу можуть робити якісне медичне обстеження та перевіряти свій стан здоров’я. 

За підтримки медичного директора Олега Юрійовича Люлька обстеження пройшло швидко, а дякуючи медперсоналу та лікарям ще й якісно та професійно. 

МСК «Сумчанка» дякує діагностичному центру«Діагностика здоров’я» за належний медогляд.

Категорії
Наша команда

МСК «Сумчанка» стане учасником «Кубку Співдружності» у Білорусі

Розклад ігор

VIII Міжнародного турніру з хокею на траві серед жіночих команд «Кубок «Співдружності»

02-06 квітня 2021 р.

М. Барановичі

Команди-учасники:

Команди-учасники:

Підгрупа «А»:                                                            

«Ак Барс-Динамо» (Казань, Росія)                      

ХК «Мінськ» (Білорусь)                                           

ГХК «Ритм» (Гродно, (Білорусь)                            

Білорусь U 18 МСК                                                   

Підгрупа «Б»:

МСК «Сумчанка» (Суми, Україна)

ХК «Вікторія» (Смолевичі, Білорусь)

«Текстильник-БарГУ» (Барановичі, Білорусь)

Збірна Свердловської області (Росія)

02. 04. 2021 р

10:00 «Ак Барс-Динамо» – ХК «Мінськ»

12:00 ХК «Вікторія» – Збірна Свердловської області

14:00 Відкриття змагань

14:30 ГХК «Ритм» – Білорусь U 18

16:00 «Текстильник» – МСК «Сумчанка»

03. 04. 2021 р.

10:00 ГХК «Ритм» – ХК «Мінськ»

12:00 МСК «Сумчанка» – ХК «Вікторія»

14:00 Білорусь U 18 – «Ак Барс-Динамо»

16:00 «Текстильник» – Збірна Свердловської області

04. 04. 2021 р.

10:00 ХК «Мінськ» – Білорусь U 18

12:00 «Ак Барс-Динамо» – ГХК «Ритм»

14:00 Збірна Свердловської області – МСК «Сумчанка»

16:00 «Текстильник» – ХК «Вікторія»

05. 04. 2021 р.  

10:00 3 А – 4 Б

12:00 4 А – 3 Б

14:00 півфінал 1 А – 2 Б

16:00 півфінал 1 Б – 2 А

06. 04. 2021 р.

10:00 матч за 7 місце

12:00 матч за 5 місце

14:00 матч за 3 місце

16:00 Фінал

17:30 Нагородження