Категорії
Наша команда

Українська збірна завершила тестові матчі у Білорусі

Третій матч між збірними України та Білорусі видався результативним! Але, на жаль, завершився поразкою для нашої команди.
Рахунок зустрічі 4:3 на користь білорусок. Українки пропустили першими, на 3 хвилині матчу. Потім наші дівчата відзначились двома голами поспіль: Анастасія Воєвода забила на 7 хвилині матчу та Анна Куровська на 9 хвилині. На 39 та 40 хвилинах українки пропустили два м’ячі. Зменшити відставання під завісу матчу змогла Ольга Гончаренко (58 хвилина).
Утім, не дивлячись на результати трьох поєдинків, наша збірна вперше змогла зіграти рейтингові матчі та розпочати підготовку до чемпіонату Європи (який відбудеться у серпні у Словаччині).
Ми вітаємо дівчат з непоганим стартом етапу підготовки та бажаємо вдалого повернення додому!
Далі – тільки перемоги! Віримо у команду!
Категорії

Збірна України зіграла другий матч проти Білорусі

Результат другого рейтингового матчу між збірними України та Білорусі – 3:2.
Українки пропустили два м’ячі на 5 та 9 хвилинах матчу. Зменшити відставання змогли у другій чверті (на 24 хвилині), а зрівняти – у четвертій чверті (50 хвилина). Дублем відзначилась наша Юлія Шевченко. На жаль, через три хвилини, наші дівчата пропустили ще один м’яч.
Заключна гра відбудеться завтра зранку, 30 травня.
Бажаємо українській збірній здобути перемогу!

Категорії

Українки зіграли перший матч проти збірної Білорусі

Результат першого тест-матчу між командами України та Білорусі – 0:2 на користь господарів поля. Дівчата пропустили на 17-й та 44-й хвилині гри.

Друга гра відбудеться ввечері 29 травня.
Продовжуємо підтримувати нашу збірну й бажаємо успіхів нашим дівчатам!
Категорії

Гравчині МСК «Сумчанка» зіграють у складі Національної збірної

Гравчині МСК «Сумчанка» зіграють у складі Національної збірної України рейтингові матчі зі збірною Білорусі.
14 хокеїсток приїхали до міста Брест (Республіка Білорусь), де відбудуться матчі двох збірних.
– усі МСК «Сумчанка».

Головна тренерка Світлана Макаєва також викликала до команди легіонерів, екс-гравчинь нашого клубу:
Євгенію Керноз (ХК «Мінськ», Республіка Білорусь)
Ольгу Куровську (ХК «Мінськ», Республіка Білорусь)
Ольгу Гончаренко (ХК «Гродно», Республіка Білорусь)
Аліна Фадєєва ( H. F. «Lorenzoni» Італія)
До складу тренерського штабу увійшли: тренер команди Євген Бондаренко та менеджерка – Марина Солодовник.

Категорії

МСК «Сумчанка» продовжує лідирувати у чемпіонаті України

Перед фінальним туром наші дівчата закріпились на першій сходинці турнірної таблиці. В активі команди 48 очок.

Після четвертого туру чемпіонату України Вищої ліги з хокею на траві серед жінок, який відбувся у Борисполі 21-23 травня, ворота «Сумчанки» залишились «сухими» – 18 забитих та 0 пропущених.

Результати IV туру:

21.05.21 р.

ІФК СумДПУ (Суми) – СумДУ (Суми) 5:0 (технічна перемога)

ХК «Колос» м. Бориспіль – МСК «Сумчанка» м. Сум 0:2

«Динамо» м. Суми – «СумДУ» м. Суми 5:0 (технічна перемога)

Фінальний тур відбудеться у Сумах 9-11 червня.

Категорії

МСК «Сумчанка» зіграє четвертий тур чемпіонату України

Наші дівчата готуються до четвертого туру чемпіонату України Вищої ліги з хокею на траві серед жінок, який відбудеться у м. Бориспіль 21-23 травня.

МСК «Сумчанка» зіграє три матчі проти збірної Полтавської області, сумського «Динамо» та місцевого ХК «Колос-ЦОП». До вашої уваги розклад ігор: